wrze.5

Ekspres do kawy Italico na kapsułki z Biedronki

dodano: 5 września 2016 przez olindaa87


 

Ekspres do kawy ITALCO na kapsułki to urządzenie dostępne w sieci sklepów Biedronka już od 2012 roku. Opinie i nastawienie Klientów było dość sceptyczne, ale okazało się, że urządzenie na dłużej zadomowiło się na sklepowej półce, a to chyba wystarczający dowód na to, że cieszy się dużym zainteresowaniem, co zresztą jest prawdą. Jak na swoją półkę cenową jest to bardzo atrakcyjna oferta. Każdy może pozwolić sobie na pyszną, aromatyczną i pobudzającą kawę bez wychodzenia z domu. Poniżej jednak dokładne omówienie poszczególnych parametrów ekspresu.

Po pierwsze wygląd, kształt i ogólna estetyka. Ekspres występuje w dwóch wariantach kolorystycznych. Na szczególną uwagę zasługuje jednak wspaniałe, ciepłe bordo, które idealnie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Bez słowa zwątpienia można polecić to urządzenie osobom, które mają niewielką kuchnię, ponieważ jego kształt jest bardzo zgrabny a całość nie zajmuje szczególnie wiele wnętrza. Jeśli chodzi o samą kawę, bo przecież ona jest najważniejsza, to ekspres na prawdę daje radę. Kawa jest aromatyczna i bardzo smaczna. Cena kapsułek nie jest wygórowana i każdy może sobie na nią pozwolić. Pianka jest bardzo delikatna a ekspres robi ją pod ciśnieniem aż dwudziestu barów, więc jest to imponujący wynik.

 Wady? Nie ma. Trzeba bowiem mieć na uwadze fakt, że nie jest to profesjonalny ekspres za kilka tysięcy złotych, który można znaleźć w restauracjach oraz kawiarniach zatrudniających baristów będących wirtuozami wysokojakościowych ekspresów. Jest to urządzenie do domowego użytku, które za sprawą dostępnych w sieci sklepów Biedronka kapsułek pozwala nam cieszyć się smakiem trzech rodzajów kaw. Każdy więc znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Codzienne obowiązki są niezwykle męczące. Zasługujemy na odrobinę wytchnienia i relaksu, który filiżanka aromatycznej kawy na pewno będzie w stanie nam zapewnić. Jeśli dotychczas zastanawialiście się czy warto zainwestować w tej ekspres, to odpowiedź jest jedna, warto, bo smak kawy arabiki z kapsułki szybko nam to wynagrodzi.

Sprawdź również inne rodzaje urządzeń do kawy w artykule z serwisu Moje Małe Pasje

 

 

 

 


photo
Ekspres do kawy Italico: Ekspres do kawy Italico Zdjęcie pochodzi z notki Ekspres do kawy Italico na kapsułki z Biedronki


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy